نمایش آثار هنرمندان نوظهور در «تناد»

نمایش آثار هنرمندان نوظهور در «تناد»

نمایش آثار هنرمندان نوظهور در «تناد»

بهنام کامرانی کیوریتور نمایشگاه «تناد» معتقد است آثار هنرمندان این نمایشگاه، بازنمای تناد به معنی از یکدیگر رمیدن و پراکنده شدن است که موقعیتی فردی، اجتماعی و روانکاوانه را روایت می کند.

به گزارشفصلنامه گلبانگ به نقل از خبرنگار مهر، نمایشگاه گروهی نقاشی «تناد» به کیوریتوری بهنام کامرانی از روز جمعه ۱۲ مهرماه در گالری ویستا افتتاح می شود.

بهنام کامرانی در بیانیه این نمایشگاه نوشته است: «پیکره انسان همواره موضوع مهمی برای هنرمندان بوده است، ظرفیت های بیانی پیکره بی شمار است و با افزوده شدن رویکردهای انتقادی و تازه هنر، تن به مثابه مقّری برای نشان دادن اتفاقات و وضعیت ها در آمده است. نمایشگاه حاضر شامل آثار هنرمندان نوظهور و کمتر دیده شده نقاشی امروز ایران است که به واسطه جنبه های پیکره ای و واقع گرا اشتراک می یابند. آنها بازنمای «تناد» (از یکدیگر رمیدن، پراکنده شدن) هستند که موقعیتی فردی، اجتماعی و روانکاوانه است. این وضعیت، پیچیدگی های زندگی امروز را به اشکال مختلف انعکاس می‌دهد.»

در این نمایشگاه آثاری از فاطمه ابراهیمی، فاطمه بزرگی، محمد جلیلی، مرضیه خلج، نازنین زادمهر، رایحه سجادیان، صابر طاهری، هلیا عطاران، عاطفه قاسمی‌نیا و ماندانا کسرایی به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه «تناد» تا ۲۳ مهرماه در گالری ویستا به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ برپاست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *